Crna gora na prvom svjetskom prvenstvu u školskim sportskim igrama osvojila jednu medalju

Crna Gora se sa prvog Svjetskog prvenstva u školskim sportskim igrama u Beogradu, na kojem je imala predstavnike u tri sporta vratila sa jednom medaljom.

Pročitaj više...

HomeSportske igreREZULTATI 2007

Sportske igre 2007

REZULTATI ŠKOLSKIH SPORTSKIH IGARA CRNE GORE 2007.

Osvojeno
mjesto
ATLETIKA-DJECACI - 100m ATLETIKA-DJEVOJČICE - 100m
1.

Bosko Filipović  12,5 (O.Š.”Oktoih” Podgorica)

Ljiljana Kljajević 13,2 (O.Š.”Risto Ratković”Bijelo Polje)

2.

Ognjen Šušić  12,6 ( Obrazovni centar Šavnik )

Ljiljana Matović   13,6 (O.Š.”Blažo Jokov Orlandić” Bar)

3.

Danilo Radević  12,8 (O.S. “ 25 maj” Rožaje)

Milena Parača  15,2  (O.Š.”Njegoš” Cetinje)

Osvojeno
mjesto
ATLETIKA-DJECACI - 800m ATLETIKA-DJEVOJČICE - 600m
1.

Filip Kljajević  2.23,7 (O.S.”Oktoih” Podgorica)

Neda Vujadinović 1.49.6 (O.Š.”Risto Manojlović” Kolašin)

2.

Milenko Ašanin  2.23,8 (O.S. “Kotlica Bogdan” Šavnik)

Jovana Janković 1.52,8  (O.Š.”Blažo Jokov Orlandić” Bar)

3.

Ivan Vujovic  2.24,6 (O.S. “Stefan Mitrov Ljubiša”)

Marija Purlija 1.55,o  (O.Š.”Jovan Tomaševic” Virpazar)

Osvojeno
mjesto
SKOK U DALJ MUŠKARCI SKOK U DALJ DJEVOJČICE
1.

Darko Pesić 5,59 (O.S.”Njegos” Cetinje)

Danijela Drobnjak  4,25  (O.Š.”Vladislav Sl.Ribnikar”Bijelo Polje)

2.

Nikola Nedović 5,09 (O.S. “ Marko Miljanov” Bijelo Polje)

Slađana Backović  4,18 (O.Š.” Janko Mićunović “ Nikšić)

3.

Milorad  Jokanović 5,02 (O.S.”Radojica Perovic “ Podgorica)

Jelena Milović 4,02 (O.Š.”Orjenski bataljon “Herceg Novi)

Osvojeno
mjesto
SKOK U VIS MUŠKARCI SKOK U VIS DJEVOJČICE
1.

Amel Šabotić  1,55 (O.S. “Oktoih” Podgorica)

Danijela Pešić 1,45  (O.Š.”Njegoš “ Cetinje)

2.

Slobodan  Adžić 1,55 (O.S. “Braća Topalović” Plužine

Ivana Đuić  1,35  (O.Š.”Orjenski bataljon”Herceg  Novi)

3.

Aleksandar Vukadinović   1,50 (O.Š.”Radojica Perović” Podgorica)

Gorica Bogdanović  1,15 (O.Š.”Janko Mićunović”Nikšić)

Osvojeno
mjesto
BACANJE KUGLE MUŠKARCI BACANJE KUGLE DJEVOJČICE
1.

Željko Popović 12,56 (O.Š.”Njegoš” Cetinje)

MIlena Raonić 10,20  (O.Š.”Janko Jukić”Pavino Polje)

2.

Milan Kažić  12,37 (O.Š.”Savo Pejanović” Podgorica)

Tamara Radovic 9,51 (O.Š.” Njegoš”Cetinje)

3.

Vasilije Tomašević  11,85 (O.Š.”Milan Vuković” Herceg Novi)

Nikoleta Vujić 7,66  (O.Š.”Meksiko” Bar)

Osvojeno
mjesto
EKIPNO MUŠKARCI EKIPNO DJEVOJČICE
1.

O.Š.”Radojica Perović” Podgorica

O.Š.”Njegoš”Cetinje

2.

O.Š”Braća Topalović “Plužine

O.Š.”Orjenski bataljon”Herceg Novi

3.

O.Š.”Marko Miljanov”Bijelo Polje

O.Š.”Janko Mićunović “Nikšić

Osvojeno
mjesto
MALI FUDBAL ODBOJKA – DJEČACI
1.

O.Š.”Maršal Tito “ Ulcinj

O.Š.”Vuk Karadžić”Podgorica

2.

O.Š.” Sutjeska”Podgorica

O.Š.”Stefan Mitrov Ljubiša”Budva

3.

O.Š.”Vukašin Radunović”Berane

O.Š.”Luka Simonović “ Nikšić

Osvojeno
mjesto
ODBOJKA - DJEVOJČICE KOŠARKA – DJEČACI
1.

O.Š.”Jugoslavija “Bar

O.Š.”Ristan Pavlović”Pljevlja

2.

O.Š.”Salko Aljković”Pljevlja

O.Š.”Luka Simonović” Nikšić

3.

O.Š.”Milorad Musa Burzan”Podgorica

O.Š.”Štampar Makarije”Podgorica

Osvojeno
mjesto
KOŠARKA - DJEVOJČICE RUKOMET – DJEČACI
1.

O.Š.”25. maj” Rožaje

O.Š.”Lovćenski partizanski odred “Cetinje

2.

O.Š”Milan Vuković”Herceg Novi

O.Š.”Stefan Mitrov Ljubiša”Budva

3.

O.Š.”Olga Golović”Nikšić

O.Š.”Ristan Pavlović “Pljevlja

Osvojeno
mjesto
RUKOMET - DJEVOJČICE ŠAH
1.

O.Š.”Salko Aljković”Pljevlja

O.Š.”Ristan Pavlović “Pljevlja

2.

O.Š.”Marko Miljanov”Podgorica

O.Š.”Blažo  Jokov Orlandić “Bar

3.

O.Š.”Luka Simonović”Nikšić

O.Š”Luka SImonović “ Nikšić

Prijatelji školskog sporta

1.png2.png3.png4.png5.png6.png1.png2.png3.png4.png5.png6.png